Image

Nasza oferta

Domowe Ognisko u Rozalki powstało z myślą o najmłodszych mieszkańcach Dębego, którzy pod naszą opieką mogą czuć się bezpiecznie i radośnie. Pragniemy zapewnić każdemu dziecku jak najlepsze warunki do dorastania, zabawy i poznawania świata, dlatego stawiamy na wykwalifikowany personel i domową atmosferę. Zapewniamy posiłki dostosowane do potrzeb dzieci. Maluszki łatwo się u nas adaptują a ich radosne miny są dla nas najpiękniejszą nagrodą.

Do placówki mogą uczęszczać dzieci w wieku od 0,5 do 3 lat, a w wyjątkowych sytuacjach przyjmujemy dzieci do 4 lat. W ramach codziennej opieki od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 18.00 organizujemy dzieciom zajęcia logopedyczne, muzyczne (min. mytmika), plastyczne, ruchowe (min. poprawiające koordynację) oraz angielski. Zajęcia dostosowane są do wieku dzieci ich potrzeb oraz możliwości, z uwzględnieniem indywidualnego rozwoju psychomotorycznego każdego maluszka.

Zapewniamy dzieciom dodatkowe atrakcje, takie jak spektakle organizowane przez artystów odwiedzających nasz Klub Malucha, czy wizyta Mikołaja.

Warunki

Kwestia bezpieczeństwa dzieci jest dla nas priorytetem Wszystkie sprzęty znajdujące się w naszej placówce posiadają atesty i certyfikaty. Ponadto uzyskaliśmy pozytywne opinie sanitarno-higieniczne oraz przeciwpożarowe. Czujne oko oraz profesjonalne podejście pracowników do kwestii bezpieczeństwa – w myśl zasady, że najlepiej zapobiegać – gwarantuje należytą opiekę oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Każde, nawet najmniejsze zagrożenie od razu spotyka się natychmiastową reakcją pracowników.

Dysponujemy własną kuchnią, dlatego też oferujemy dzieciom najwyższej jakości domowe posiłki. Możliwe jest również menu dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka wynikających na przykład z alergii pokarmowych.

Koszty: czesne 1000 zł miesięcznie, wyżywienie 13 zł dziennie, wpisowe 300 zł wpłata jednorazowa, ubezpieczenie około 50 zł na rok. Zapraszamy chętnych na nowy rok żłobkowy 2021/2022.